Model
YSA-550-4K-M
Ağırlık
13,00 kg
Güç
400 W
Akım
1,10 A
Kondansatör
8/400 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
1400 d/d
Hava Debisi
7200 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
64 dB(A)
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas YSA-550-4K-M YUVARLAK KASALI SANAYİ TİPİ ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | YSA-550-4K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 400 W |
| Akım | 1,10 A |
| Kondansatör | 8/400 μF/Volt |
| Devir | 1400 d/d |
| Hava Debisi | 7200 m³/h |
| Ses Seviyesi | 64 dB(A) |
| Ağırlık | 13,00 kg |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
