Model
YSA-300-2K-M
Ağırlık
7,70 kg
Güç
215 W
Akım
1,54 A
Kondansatör
5/400 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
2800 d/d
Hava Debisi
4850 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
70 dB(A)
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas YSA-300-2K-M YUVARLAK KASALI SANAYİ TİPİ ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | YSA-300-2K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 215 W |
| Akım | 1,54 A |
| Kondansatör | 5/400 μF/Volt |
| Devir | 2800 d/d |
| Hava Debisi | 4850 m³/h |
| Ses Seviyesi | 70 dB(A) |
| Ağırlık | 7,70 kg |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
