Model
YKA-200B-2K-M
Ağırlık
4,65 kg
Güç
110 W
Akım
0,63 A
Kondansatör
4/400 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
2550 d/d
Hava Debisi
1000 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
52 dB(A)
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas YKA-200B-2K-M YUVARLAK KANAL TİPİ RADYAL FAN
YUVARLAK KANAL TİPİ RADYAL FANLAR
| Teknik Özellikler | |
| Model | YKA-200B-2K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 110 W |
| Akım | 0,63 A |
| Kondansatör | 4/400 μF/Volt |
| Devir | 2550 d/d |
| Hava Debisi | 1000 m³/h |
| Ses Seviyesi | 52 dB(A) |
| Ağırlık | 4,65 kg |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
