Model
YBA-355-2K-M
Ağırlık
6,00 kg
Güç
230 W
Akım
1,00 A
Kondansatör
6 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
2450 d/d
Hava Debisi
3800 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
59 dB(A)
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas YBA-355-2K-M YUVARLAK KANAL TİPİ AKSİYEL FAN
| Teknik Özellikler | |
| Model | YBA-355-2K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 230 W |
| Akım | 1,00 A |
| Kondansatör | 6 μF/Volt |
| Devir | 2450 d/d |
| Hava Debisi | 3800 m³/h |
| Ses Seviyesi | 59 dB(A) |
| Ağırlık | 6,00 kg |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
