Model
KTA-250-4K-M
Ağırlık
2,45 kg
Güç
50 W
Akım
0,29 A
Voltaj
220 V
Devir
1400 d/d
Hava Debisi
900 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
49 dB(A)
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas KTA-250-4K-M KAPAKLI TİP ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | KTA-250-4K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 50 W |
| Akım | 0,29 A |
| Devir | 1400 d/d |
| Hava Debisi | 900 m³/h |
| Ses Seviyesi | 49 dB(A) |
| Ağırlık | 2,45 kg |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
