Model
KSA-600-4K-M
Ağırlık
17,37 kg
Güç
560 W
Akım
1,35 A
Kondansatör
10/400 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
1400 d/d
Hava Debisi
8500 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
66 dB(A)
Kare Kasa Ölçüsü
720x720 mm
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas KSA-600-4K-M KARE KASALI SANAYİ TİPİ ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | KSA-600-4K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 560 W |
| Akım | 1,35 A |
| Kondansatör | 10/400 μF/Volt |
| Devir | 1400 d/d |
| Hava Debisi | 8500 m³/h |
| Ses Seviyesi | 66 dB(A) |
| Ağırlık | 17,37 kg |
| Kare Kasa Ölçüsü | 720x720 mm |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
