Model
KSA-500-4K-M
Ağırlık
12,50 kg
Güç
230 W
Akım
0,74 A
Kondansatör
7/400 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
1400 d/d
Hava Debisi
6900 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
63 dB(A)
Kare Kasa Ölçüsü
600x600 mm
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas KSA-500-4K-M KARE KASALI SANAYİ TİPİ ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | KSA-500-4K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 230 W |
| Akım | 0,74 A |
| Kondansatör | 7/400 μF/Volt |
| Devir | 1400 d/d |
| Hava Debisi | 6900 m³/h |
| Ses Seviyesi | 63 dB(A) |
| Ağırlık | 12,50 kg |
| Kare Kasa Ölçüsü | 600x600 mm |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
