Model
KSA-250-4K-M
Ağırlık
7,13 kg
Güç
120 W
Akım
0,26 A
Kondansatör
2,5/400 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
1400 d/d
Hava Debisi
1400 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
53 dB(A)
Kare Kasa Ölçüsü
350x350 mm
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas KSA-250-4K-M KARE KASALI SANAYİ TİPİ ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | KSA-250-4K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 120 W |
| Akım | 0,26 A |
| Kondansatör | 2,5/400 μF/Volt |
| Devir | 1400 d/d |
| Hava Debisi | 1400 m³/h |
| Ses Seviyesi | 53 dB(A) |
| Ağırlık | 7,13 kg |
| Kare Kasa Ölçüsü | 350x350 mm |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
