Model
KSA-250-2K-T
Ağırlık
6,98 kg
Güç
165 W
Akım
1,00 A
Kondansatör
5/400 μF/Volt
Voltaj
380 V
Devir
2800 d/d
Hava Debisi
2300 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
66 dB(A)
Kare Kasa Ölçüsü
350x350 mm
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas KSA-250-2K-T KARE KASALI SANAYİ TİPİ ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | KSA-250-2K-T |
| Voltaj | 380 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 165 W |
| Akım | 1,00 A |
| Kondansatör | 5/400 μF/Volt |
| Devir | 2800 d/d |
| Hava Debisi | 2300 m³/h |
| Ses Seviyesi | 66 dB(A) |
| Ağırlık | 6,98 kg |
| Kare Kasa Ölçüsü | 350x350 mm |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
