Model
BTA-160-4K-M
Ağırlık
1,50 kg
Güç
40 W
Akım
0,25 A
Voltaj
220 V
Devir
1400 d/d
Hava Debisi
390 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
44 dB(A)
Garanti Süresi
24 Ay
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas BTA-160-4K-M BACA TİPİ ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | BTA-160-4K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 40 W |
| Akım | 0,25 A |
| Devir | 1400 d/d |
| Hava Debisi | 390 m³/h |
| Ses Seviyesi | 44 dB(A) |
| Ağırlık | 1,50 kg |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
