Model
YSA-300-4K-M
Ağırlık
7,10 kg
Güç
130 W
Akım
0,34 A
Kondansatör
2,5/400 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
1400 d/d
Hava Debisi
2200 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
53 dB(A)
Warranty Period
24 Month
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas YSA-300-4K-M YUVARLAK KASALI SANAYİ TİPİ ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | YSA-300-4K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 130 W |
| Akım | 0,34 A |
| Kondansatör | 2,5/400 μF/Volt |
| Devir | 1400 d/d |
| Hava Debisi | 2200 m³/h |
| Ses Seviyesi | 53 dB(A) |
| Ağırlık | 7,10 kg |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
