Model
YKA-125B-2K-M
Ağırlık
3,65 kg
Güç
85 W
Akım
0,35 A
Kondansatör
2,5/400 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
2500 d/d
Hava Debisi
355 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
50 dB(A)
Warranty Period
24 Month
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas YKA-125B-2K-M YUVARLAK KANAL TİPİ RADYAL FAN
YUVARLAK KANAL TİPİ RADYAL FANLAR
| Teknik Özellikler | |
| Model | YKA-125B-2K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 85 W |
| Akım | 0,35 A |
| Kondansatör | 2,5/400 μF/Volt |
| Devir | 2500 d/d |
| Hava Debisi | 355 m³/h |
| Ses Seviyesi | 50 dB(A) |
| Ağırlık | 3,65 kg |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
