Model
KSA-400-4K-M
Ağırlık
10,00 kg
Güç
200 W
Akım
0,54 A
Kondansatör
5/400 μF/Volt
Voltaj
220 V
Devir
1400 d/d
Hava Debisi
4550 m³/h
Frekans
50 Hz
Ses Seviyesi
58 dB(A)
Kare Kasa Ölçüsü
500x500 mm
Warranty Period
24 Month
UYARI : Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargodur, onun haricinde alıcı ödemeli gönderim yapılan kargolar tarafımıza kabul edilmemektedir. Ürünlerimiz kargo/ambar şirketlerine sağlam olarak teslim edilir. Alıcı, teslim sırasında ürünü kontrol etmek ve hasar, kırık vb. var ise kargo/ambar görevlisine tutanak tutturmakla yükümlüdür. Tutanak tutulmayan hasarlı ürünlerden firmamız sorumlu değildir; teslim alınan ürünler hasarsız kabul edilir.
Ayas KSA-400-4K-M KARE KASALI SANAYİ TİPİ ASPİRATÖR
| Teknik Özellikler | |
| Model | KSA-400-4K-M |
| Voltaj | 220 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç | 200 W |
| Akım | 0,54 A |
| Kondansatör | 5/400 μF/Volt |
| Devir | 1400 d/d |
| Hava Debisi | 4550 m³/h |
| Ses Seviyesi | 58 dB(A) |
| Ağırlık | 10,00 kg |
| Kare Kasa Ölçüsü | 500x500 mm |
| Ürün Bilgisi | |
|
|
| Kullanım Alanları | |
|
